eTechnika

Technologický magazín s novinkami a zajímavostmi

Ostatní

Audiovizuální technologie jsou pro nás hračkou

Jsme společnost, která zajistí audiovizuální techniku jak do malých jednoduchých prostor, jako jsou například domácí kina nebo malá divadla, tak i do rozlehlých sálů, které vyžadují propracovanou akustiku prostoru a obrazové řetězce. Poradíme si s kulturními objekty, školskými zařízeními, administrativními budovami i sportovními objekty. V minulosti jsme spolupracovali například s Janáčkovým divadlem v Brně, Českou zemědělskou univerzitou, televizí Primou, Letištěm Václava Havla, Škodou Auto či stadionem ve Vítkovicích.

Naši odborníci

Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, Vaše plány budou v rukou skutečných odborníků, kteří již mají mnohé zkušenosti. Na základě Vašich požadavků, Vám bude přidělen některý z našich osmdesáti kolegů, kterému je Vaše zadání profesně nejblíže. Součástí našeho týmu jsou odborníci na měření akustiky, projektanti, technici, logistici a další. Mnozí z nich mají oborové certifikáty nebo autorizaci ČKAIT.

Spokojenost klientů na prvním místě

Vaše zadání vyřešíme od začátku do konce. Zakládáme si na profesionálním přístupu, dodržujeme dohodnuté termíny a rozpočty. Projekt na začátku naceníme a vy nezaplatíte ani korunu navíc, která by nebyla uvedena v dohodnutém rozpočtu. Nehrajeme si na žádné vícepráce. Vždy pro Vás najdeme to nejlepší řešení na míru. Nenavrhujeme žádná univerzální řešení, náš přístup je individuální ke každému klientovi. Velmi si vážíme toho, že jsme špičkou v našem oboru, čehož nelze dosáhnout jinak než seriózní prací, ale také lidským přístupem. V průběhu naší spolupráce s klienty vše konzultujeme a jednáme s nimi férově.

Oblast TV vysílání

Jsme jedna z mála společností v republice, která nabízí služby broadcastu. V oblasti televizního vysílání a streamingu poskytujeme služby jakými jsou instalace a konfigurace televizní techniky. Nabízíme také asistenci při uvádění techniky do provozu a zaškolení obsluhy. Podíleli jsme se například na projektu nového studia pro TV Nova. Studio jsme vybavili moderními LED stěnami, posuvnými LED sloupky a panelem pro interaktivní prezentace.