eTechnika

Technologický magazín s novinkami a zajímavostmi

Ostatní

Zajistěte si nákup nebo pronájem dopravního značení

Značky řidiči míjí každý den a málokdo už si uvědomuje, jak důležité vlastně jsou. Díky nim jsou řidiči včas upozorněni na důležité informace nebo nebezpečí. Bez značek by byl současný provoz s miliony aut na silnicích nemyslitelný. Možná jste se dostali do situace, kdy potřebujete dopravní značení využít. V tuzemsku figurují společnosti, které vám ho obstarají a jednou z nejlepších je společnost TOP Znak s.r.o., která vám zajistí komplexní služby.

Co všechno vám společnost nabídne?

Společnost vám vypracuje DIO, neboli projekt dopravně inženýrského opatření. Tento projekt je požadovaný odborem dopravy jako podklad pro vydání rozhodnutí o zvláštním užívání komunikace (DIR), aby bylo možné práce na komunikaci realizovat. Vypracován bude na základě vašich požadavků a společnost vám nabídne i konzultaci projektu na příslušné Policii ČR. Projekty DIO jsou navrhovány na veškeré druhy prací na pozemních komunikací. K dispozici je vám i služba na klíč.

Kromě DIO vám dopravní značení může pronajmout, můžete si ho kupit a také vám ho nainstaluje. Ať už uvažujete o dopravním značení Praha nebo širokém okolí, společnost vám ho zajistí. Pronájem se využívá tehdy, pokud nejde o trvalé umístění, ale o dočasné, například v případě rekonstrukce vozovky. Může jít o krátkodobý i dlouhodobý pronájem dopravního značení. Zahrnuje veškeré SDZ, plastové směrové desky Z4, leitboye, VDZ, přechodové lávky pro pěší různých délek, dopravní kužely, světelnou signalizaci i plastová svodidla. Společnost se o vše postará, značení dopraví na místo realizace, osadí ho podle projektu DIO, bude ho kontrolovat a udržovat v provozuschopném stavu a pak ho také demontuje a uvede vozovku do původního stavu. Obrátit se můžete na společnost v případě montáže i demontáže SDZ a aplikace VDZ. Pokud byste chtěli koupit dopravní značení, můžete ho pořídit přímo na webových stránkách Topznak.cz, kde je vám k dispozic eshop obsahující veškeré značení. Jde o dopravní značky, zařízení, zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací a vodící prahy a širokou škálu příslušenství. Navštivte web společnosti třeba ještě dnes a zajistěte si vše potřebné.