eTechnika

Technologický magazín s novinkami a zajímavostmi

Ostatní

Využijte specialistu a obrábění, vstřikování plastů a výrobu forem

Chcete svým klientům nabízet kvalitní výrobky, ale stále jste nenašli spolehlivou firmu, která by vám zajistila jejich realizaci? Mít kvalitního parťáka pro podnikání je naprostý základ a pokud hledáte specialistu, který vám zajistí výrobu dílů z mnoha různých materiálů, skvělou volbou je firma KP-Works. Jde o specialisty v oboru, kteří se věnují návrhu a zhotovení forem a přípravků lisování plastových výrobků a návrhu výrobků. S jejich pomocí můžete vyrábět přesně tak, jak potřebujete.

Co všechno vám firma zajistí?

Společnost KP-Works je v oboru více než 10 let. Disponuje moderními technologiemi, které se starají o vysokou kvalitu a přesnost výroby. Ve vybavení nechybí CNC frézka, konvekční frézka, stojanové vrtačky, pásové pily, hrotový soustruh a další.

Potřebujete výrobky z pvc? Vstřikování plastů je jednou z nejdůležitějších služeb současnosti. Společnost vám zajistí vstřikování všech technických plastů, které zahrnují PE, PP, ABS, PA, PC, TPE, plasty plněné a čisté, průhledné i barevné. Veškeré služby vám společnost zajistí na míru. Stačí ji oslovit se svou poptávkou a ona vám vypracuje cenovou nabídku. Následuje konzultace, návrh a konstrukce a výroba vzorku. Poté dojde k testování a předání testovaného vzorku, optimalizaci a schválení. Následuje předání produktu. Společnost vám zajistí jak jednorázovou spolupráci, tak i pravidelnou sériovou výrobu.

Je vaším cílem snad obrábění? Společnost se zaměřuje především na obrábění hliníku a hliníkových slitin. Materiál se při cnc obrábění upraví tak, aby měl potřebnou velikost i tvar. K tomu má společnost stroj, který se pohybuje ve třech osách. Výsledné díly jsou vysoce kvalitní a propracované do posledního detailu. Tímto způsobem obrábění vznikají díly pro široké spektrum průmyslů, včetně automobilového nebo leteckého. Zajímá vás více informací? Naleznete je přímo na webových stránkách společnosti Kp-works.cz, stejně tak jako kontakt, abyste se mohli se společností spojit, zeptat se na vše důležité nebo rovnou zadat svou poptávku.