eTechnika

Technologický magazín s novinkami a zajímavostmi

Ostatní

Kombinované sauny pro pohodu celé rodiny

Ve světě saunování jsou kombinované sauny stále oblíbenější. Čím se vyznačují? Svému uživateli dokážou nabídnout výhody bio sauny, finské sauny a infrasauny. Zatímco díky finské sauně vyplavíte z těla nepotřebné toxiny, infrazářič vám pomůže prohřát a zregenerovat celé vaše tělo. Každá sauna navíc nabízí zajímavé designové řešení, takže si užijete i samotné prostředí.

Nezaměnitelný luxus kombinované sauny

Jak je nastavena dnešní společnost? Určitě to není relax. Dnešní společnost je primárně orientovaná na výsledky, ať už v práci, ve škole nebo v osobním životě. Během toho zapomínáme pravidelně relaxovat. To může hodně rychle vést k psychické únavě a později i zdravotním problémům. V dnešní době nejsou ojedinělé pocity vyhoření, syndrom únavy a další psychické stavy. Často je to celé spojené také s nespavostí a nechutí k jídlu. Jednou z odpovědí na tyto stavy jsou kombinované sauny.

Zajistí nejen kvalitní relaxaci, ale také celkově zdravější životní styl. Vedle psychické pohody se můžete těšit i na lepší fyzickou kondici. Pravidelné saunování vyplavuje z těla toxiny a pomáhá rozproudit organismus a tím roznést v těle živiny všude, kde je to třeba. Začít se saunováním zároveň vyžaduje mnohem méně invence než se třeba začít věnovat novému sportu.

Kombinované sauny. Jaké výhody nabízí?

Jak už zaznělo v úvodu, jedná se o kombinaci více typů sauny v jednom. Kombinované sauny jsou vhodné pro začátečníky i wellness centra, kde chcete svým klientům nabídnout širší paletu možností. Jedná se o kombinaci klasické finské sauny, infrasauny a bio sauny. Účinky finské sauny znáte. Bio sauna oproti ní nabízí nižší teploty, vhodné i pro seniory, kardiaky a děti. Infrazářič vám umožní zdravě prohřát celé tělo a podpořit jeho přirozenou regeneraci. Bonusem je technologie LOXONE, díky které si vše nastavíte pohodlně odkudkoli. Vracíte se z túry a už se vidíte, jak se zrelaxujete v sauně? Zapněte vybraný program dřív, než dorazíte domů. Vše bude připraveno.

Zajímá vás, jak vlastně takové kombinované sauny dnes vypadají? Podívejte se do referencí na dosavadní realizace a udělejte si představu, jaké možnosti současný trh nabízí nejen co do technologií, ale také v oblasti designu.

Design kombinované sauny na míru

Firma Saunujeme nabízí na Českém trhu řadu atraktivních materiálů, které udělají ze saunování, které je požitkem samo o sobě, také designový zážitek. Vybírat můžete vše od jednoduchého designu až po rozmanité podsvícené panely z himalájské soli a podobně. Máte konkrétní představu o materiálu? Využijte možnost sauny na míru.

Silver – jednoduché a elegantní opěrky, lavice i mezilavicové výplně.

Gold – ideální volba pro decentní design a zlatou střední cestu v ceně.

Gold Dark – komfort, který nabízí lavice s širokým profilem z kvalitního dřeva Osika Thermowood.

Platinum design – exotické lavicové profily z africké vrby abachi. Design cílí na minimální rozestupy jednotlivých panelů, což nabízí masivní vzhled.

Diamond – opět africká vrba abachi, tentokrát v kombinaci s medově zbarveným cedrem.

Wave – jak název napovídá, inspirací byly vlny. Výsledkem je originální design.

Basic – v jednoduchosti je krása.

Chcete vidět konkrétní řešení na vlastní oči? Navštivte showroom v Kolíně nebo v Českých Budějovicích.