eTechnika

Technologický magazín s novinkami a zajímavostmi

Auta & motorky Novinky Ostatní Zajimavosti

Microlino 2.0 je mikroautíčko, které má dojezd 200 km

Microlino je elektrické bublinové auto vytvořené společností Micro, které má prostor pro dva cestující, unikátní otevírání předních dveří a dojezd až 200 km.

S Microlinem můžete udělat jen to a ještě více: díky své velikosti dokáže zaparkovat napříč, a proto potřebuje pouze 1/3 prostoru běžného auta. S dveřmi vpředu jednoduše vyjdete přímo na chodník, když zaparkujete.

Nabíjení elektromobilu nebylo nikdy pohodlnější. Jednoduše zapojte Microlino do standardní domácí zásuvky a do 4 hodin je nabito. To znamená, že každé ráno začnete svůj den s plně nabitým vozidlem!

Naše střešní okno vám umožní vychutnat si příjemný vánek a poskytne vám náskok při letním opálení. Nezapomeňte si opalovací krém! Standardně se dodává v edici Dolce a Competizione. Bez příplatku se můžete rozhodnout i pro střechu Coupé edice Urban.

Přestože je Microlino malé, je uvnitř prostorné. Na lavici se pohodlně vejdou dva dospělí. S objemem kufru 230 litrů je dostatek místa i pro tři přepravky piva. Nebo šampaňské, pokud je to to, co preferujete…Micro nabízí tři možnosti baterie pro vozidlo: 6, 10,5 a 14 kWh. Tyto možnosti se nazývají Urban, Dolce, Competizione, resp.