eTechnika

Technologický magazín s novinkami a zajímavostmi

Bydlení Novinky Ostatní

Seznamte se se zahradním kancelářským modulem Dzome

Anthony Hodson’s Dzome je všestranný zahradní kancelářský modul nabízející chvíle samoty a odpočinku. Modul má zakřivený fazetový tvar a je vyroben z překrývajících se ocelových segmentů odolných proti povětrnostním vlivům, 75mm izolace a vnitřního prostoru z překližky.

Má bezpečné standardní hliníkové dveře, dvojitá okna, krásné střešní okno a infračervené podlahové vytápění. Díky osvětlení exteriéru vypadá lusk večer magicky.

Existuje neomezený rozsah toho, k čemu modul používáte. Původně byl navržen jako kancelář, ale mohl být použit jako hudební modul, herní modul, filmový modul, koutek na čtení. Vnitřně Dzome vytváří relaxační kokon kreativity pro soustředění mysli. Infračervené podlahové vytápění s termostatem udržuje podložku na optimální teplotě.

Luxusní vinylové podlahové dlaždice a překližka zakončují vnitřní obklad. Krásné tónované střešní okno s dvojitým zasklením a svítidlo LED udrží každý centimetr podu dobře osvětlený. Součástí jsou 4 dvojité zásuvky s USB a 1 x datový bod v černém niklovém provedení. Na vyžádání lze dodat volitelné doplňky, jako je plovoucí stůl, TV držáky a další.